Установка — це завершуючий, але не менш значущий етап нашої роботи з клієнтом, від якого залежить загальний підсумок сумісноє праці усієї команди. Наша компанія надає наступний перелік послуг з благоустрію місць поховання:

  • Звичайна установка пам’ятника. Пам’ятник встанавлюється на залізобетонні балки, котрі служать фундаментом. Такий спосіб підходить для пам’ятників невеликого розміру (мають відносно невелику вагу)
  • Переустановка старого пам’ятника. З часом деякі пам’ятники можуть просісти на одну сторону, та їх доводиться вирівнювати. Наші робітники без жодних проблем усунуть такі проблеми.

 

  • Повний демонтаж старого пам’ятника. Щоб поставити новий, сучасний пам’ятник, замість старого (металевого, бетонного), потрібно підготувати та очистити теріторію. Такий вид робіт ми виконуємо без проблем, після чого можна проводити безпосередньо установку.
  • Установка майданчиків під пам’ятники.  Такий майданчик складається з декількох бетонних плит (1,95 х 0,65 х 0,05). Кількість плит залежить від кількості місць поховання. Красиво та функціонально, адже плити облагороджують весь монумент та надають пам’ятнику додаткову міцність, стійкість.
  • Облицювальні роботи. Укладка тротуарної та гранітної плитки, установка бордюрів, гранітного цоколю, кубиків, куль, вазонів, лампадок та інших елементів. Це також з легкістю зроблять наші професіонали.
  • Бетонний фундамент. Необхідний етап роботи при створенні комплексу. Така бетонна подушка армується, може бути цільною або з простором під квітник (як на фото). Установка на фундамент — найнадійніший спосіб зведення мемориалів.

  • Установка огорож, лавок, столів. Крім установки пам’ятников ми займаємось виготовленням та установкою столів, лавок та огорож. Матеріал виготовлення — метал, граніт, граніліт. Будь-який розмір, висота, колір.

    УСІ ВИДИ РОБІТ ВИКОНУЮТЬСЯ У ХАРКОВІ ТА ОБЛАСТІ.